Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Just fun...

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Edy

Edy


Mesaje : 46
Data de inscriere : 20/02/2011

Just fun... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Just fun...   Just fun... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Feb 21, 2011 11:16 am

Deşi nu-i convenea că plecase aşa de repede din club, ieşi din maşină. Îi deschise fetei portiera, priviind cerul, aerian.
Sus In jos
Andrada

Andrada


Mesaje : 70
Data de inscriere : 20/02/2011

Just fun... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Just fun...   Just fun... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Feb 21, 2011 11:22 am

Il privi, vazand ca era nemultumit.
Asta ma enerveaza la tine. Nu te'am pus eu sa pleci din club, ok? intreba stramband din nas. Se saturase de toate fitele pe care le aveau si blondul si John. Faceam ce faceam si apoi stiu sa spuna ca nu le convine.
Sus In jos
Edy

Edy


Mesaje : 46
Data de inscriere : 20/02/2011

Just fun... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Just fun...   Just fun... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Feb 21, 2011 11:26 am

-N-am zis că m-ai pus tu, OK? Doar îmi părea rău că am băut acea bere care acum parcă numai are gust. zise pe un ton glumeţ
Sus In jos
Andrada

Andrada


Mesaje : 70
Data de inscriere : 20/02/2011

Just fun... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Just fun...   Just fun... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Feb 21, 2011 4:52 pm

Imi dadu ochii peste cap si se indrepta spre intrare. Isi scoase telefonul si ii trimise un mesaj Lissei, chemand'o la ea. Avea chef sa stea sa vada un film si sa barfeasca.
Sus In jos
Edy

Edy


Mesaje : 46
Data de inscriere : 20/02/2011

Just fun... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Just fun...   Just fun... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Feb 21, 2011 4:53 pm

-SUnt invetat şi eu? intrebă blondul, observând ce scrisese în mesaj. Rânji larg şi glumeţ, intrând amândoi în clădire şi urcând scările
Sus In jos
Andrada

Andrada


Mesaje : 70
Data de inscriere : 20/02/2011

Just fun... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Just fun...   Just fun... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Feb 21, 2011 5:11 pm

Ca sa comentezi cum faci mereu? intreba bruneta, oprindu'se in fata usii. Ofta si apoi clatina din cap. Deah, poti sa vi si tu, adauga apoi si deschise usa.
Sus In jos
Edy

Edy


Mesaje : 46
Data de inscriere : 20/02/2011

Just fun... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Just fun...   Just fun... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Feb 21, 2011 5:15 pm

Rânji larg spre fată, apoi intră în camera ei, punându-şi aparatul foto pe o măsuţă. Se aşeză pe un fotoliu, priviind din nou în camera
Sus In jos
Continut sponsorizat





Just fun... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Just fun...   Just fun... - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Just fun...
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: RPG Area :: City :: Club-
Mergi direct la: