Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Nu e vina mea!!!

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Andrada

Andrada


Mesaje : 70
Data de inscriere : 20/02/2011

Nu e vina mea!!! Empty
MesajSubiect: Nu e vina mea!!!   Nu e vina mea!!! Icon_minitimeMier Feb 23, 2011 10:14 am

Intra in sala murmurand ceva nemultumita. Profesoara ii spuse sa se aseza si sa astepta ca cineva sa vina. Se aseza intr'o banca si incepu sa deseneze.
Sus In jos
Zero Kiryu

Zero Kiryu


Mesaje : 23
Data de inscriere : 20/02/2011

Nu e vina mea!!! Empty
MesajSubiect: Re: Nu e vina mea!!!   Nu e vina mea!!! Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 7:36 am

Deodata intru eu usor nervos in clasa trantind ghiozdanul intr-o banca.Murmur ceva printre dinti dar fara sa se inteleaga.Ma asez in banca oftand prelung.
Sus In jos
Andrada

Andrada


Mesaje : 70
Data de inscriere : 20/02/2011

Nu e vina mea!!! Empty
MesajSubiect: Re: Nu e vina mea!!!   Nu e vina mea!!! Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 11:10 am

Isi dadu parul pe spate, ridicandu'si privirea din caiet. Il privi fugar pe baiat dar nu spuse nimic. NU avea ce sa spuna. Continua sa deseneze.
Sus In jos
Zero Kiryu

Zero Kiryu


Mesaje : 23
Data de inscriere : 20/02/2011

Nu e vina mea!!! Empty
MesajSubiect: Re: Nu e vina mea!!!   Nu e vina mea!!! Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 11:12 am

Fara sa bag de seama ca mai era cineva in clasa,imi pun castile in urechi de la mp3 dand la maxim.Am deschis geamul larg suindu-ma pe pervarzul geamului stand in vine.
Sus In jos
Andrada

Andrada


Mesaje : 70
Data de inscriere : 20/02/2011

Nu e vina mea!!! Empty
MesajSubiect: Re: Nu e vina mea!!!   Nu e vina mea!!! Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 11:14 am

Ai de gand sa te arunci? intreba fata si il privi plictisita. Daca da, lasa'ma macar sa plec, ca sa nu fiu martora, adauga.
Sus In jos
Zero Kiryu

Zero Kiryu


Mesaje : 23
Data de inscriere : 20/02/2011

Nu e vina mea!!! Empty
MesajSubiect: Re: Nu e vina mea!!!   Nu e vina mea!!! Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 11:19 am

-Huh?,scotandu-mi o casca ca sa aud ce spune fata.Nu,nu ma arunc,o privesc cu coada ochiului calm apoi imi bag casca la loc.
Sus In jos
Andrada

Andrada


Mesaje : 70
Data de inscriere : 20/02/2011

Nu e vina mea!!! Empty
MesajSubiect: Re: Nu e vina mea!!!   Nu e vina mea!!! Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 11:20 am

Atunci e bine, spuse si zambi usor, incepand din nou sa deseneze. Isi duse mana la gura, cascand usor si incepu sa se joace cu o suvita din parul ei.
Sus In jos
Zero Kiryu

Zero Kiryu


Mesaje : 23
Data de inscriere : 20/02/2011

Nu e vina mea!!! Empty
MesajSubiect: Re: Nu e vina mea!!!   Nu e vina mea!!! Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 11:30 am

-Tu pentru ce esti aici?,inchizandu-mi mp3 si l-am bagat in buzunar.M-am dat jos de pe pervaz indreptandu-ma cu pasi marunti catre banca unde statea fata.
Sus In jos
Andrada

Andrada


Mesaje : 70
Data de inscriere : 20/02/2011

Nu e vina mea!!! Empty
MesajSubiect: Re: Nu e vina mea!!!   Nu e vina mea!!! Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 11:32 am

Umm, pai am plesnit'o pe una, spuse bruneta, ridicandu'si privirea spre el. Il privi calma, sprijini capul in palma, cateva suvite cazandu'i pe chip.
Sus In jos
Zero Kiryu

Zero Kiryu


Mesaje : 23
Data de inscriere : 20/02/2011

Nu e vina mea!!! Empty
MesajSubiect: Re: Nu e vina mea!!!   Nu e vina mea!!! Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 12:04 pm

-Aha...ok!,ridic scurt din umeri apoi ma asez cu fundul pe banca oftand usor.Se pare ca numai vine nimeni,privind absent usa de la clasa.
Sus In jos
Andrada

Andrada


Mesaje : 70
Data de inscriere : 20/02/2011

Nu e vina mea!!! Empty
MesajSubiect: Re: Nu e vina mea!!!   Nu e vina mea!!! Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 12:09 pm

Impinse putin caietul din fata ei se se rezema de perete, punandu'si un picior peste celalalt, si privi fereastra din fata ei.
Sus In jos
Zero Kiryu

Zero Kiryu


Mesaje : 23
Data de inscriere : 20/02/2011

Nu e vina mea!!! Empty
MesajSubiect: Re: Nu e vina mea!!!   Nu e vina mea!!! Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 12:17 pm

M-am ridicat de pe banca indreptandu-ma apoi spre usa de la clasa deschizand-o larg.Ma uital si in stanga si in dreapta.Nu era nimeni...
Sus In jos
Andrada

Andrada


Mesaje : 70
Data de inscriere : 20/02/2011

Nu e vina mea!!! Empty
MesajSubiect: Re: Nu e vina mea!!!   Nu e vina mea!!! Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 12:20 pm

E cineva? intreba privindu'l. Isi baga caietul in geanta, vrand sa plece de acolo. Se ridica in picioare, aranjandu'si hainele.
Sus In jos
Zero Kiryu

Zero Kiryu


Mesaje : 23
Data de inscriere : 20/02/2011

Nu e vina mea!!! Empty
MesajSubiect: Re: Nu e vina mea!!!   Nu e vina mea!!! Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 12:22 pm

-Nu, nu e nimeni!...,spun eu destul de calm apoi imi aprind o tigara si o fumez cu pofta.Se pare ca suntem singuri in scoala...,rezemandu-ma de perete si fumand in continuare.
Sus In jos
Andrada

Andrada


Mesaje : 70
Data de inscriere : 20/02/2011

Nu e vina mea!!! Empty
MesajSubiect: Re: Nu e vina mea!!!   Nu e vina mea!!! Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 12:23 pm

Interesant, spuse si se intinse, auzandu'si oasele amortite cum trosnesc usor. Si ce facem aici? intreba privindu'l.
Sus In jos
Zero Kiryu

Zero Kiryu


Mesaje : 23
Data de inscriere : 20/02/2011

Nu e vina mea!!! Empty
MesajSubiect: Re: Nu e vina mea!!!   Nu e vina mea!!! Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 12:26 pm

-Habar n-am!,ridic scurt din umeri apoi ma las in jos fumand in continuare.Tu ce vrei sa facem?,o privesc cu coada ochiului pe fata.
Sus In jos
Andrada

Andrada


Mesaje : 70
Data de inscriere : 20/02/2011

Nu e vina mea!!! Empty
MesajSubiect: Re: Nu e vina mea!!!   Nu e vina mea!!! Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 12:29 pm

Mi'e indiferent, spuse si dadu scurt din umeri. Apropo, eu sunt Andrada, adauga si zambi dulce privindu'l in ochi.
Sus In jos
Zero Kiryu

Zero Kiryu


Mesaje : 23
Data de inscriere : 20/02/2011

Nu e vina mea!!! Empty
MesajSubiect: Re: Nu e vina mea!!!   Nu e vina mea!!! Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 12:33 pm

-Zero,schitez un zambet bland si intind mana catre fata prieteneste.Incantat...,spun pe un ton calm privind-o la randul meu in ochi pe fata.
Sus In jos
Andrada

Andrada


Mesaje : 70
Data de inscriere : 20/02/2011

Nu e vina mea!!! Empty
MesajSubiect: Re: Nu e vina mea!!!   Nu e vina mea!!! Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 12:35 pm

Placerea este de partea mea, spuse zambind in continuare si ii stranse usor mana. SE aseza pe o banca, leganandu'si picioarele usor.
Sus In jos
Zero Kiryu

Zero Kiryu


Mesaje : 23
Data de inscriere : 20/02/2011

Nu e vina mea!!! Empty
MesajSubiect: Re: Nu e vina mea!!!   Nu e vina mea!!! Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 12:37 pm

-Ce plictiseala!!,exclam eu stingand apoi tigara.Priveam tavanul foarte plictisit,cu chef de nimic...Mi-am pus mainile pe fata coborand usor cu palmele.
Sus In jos
Andrada

Andrada


Mesaje : 70
Data de inscriere : 20/02/2011

Nu e vina mea!!! Empty
MesajSubiect: Re: Nu e vina mea!!!   Nu e vina mea!!! Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 12:38 pm

Hai sa iesim de aici, si vedem apoi pe unde mergem, spuse oftand usor. Nu'i convenea montonia. ERa in continua activitate cand era la studio si asa se obisnuise.
Sus In jos
Zero Kiryu

Zero Kiryu


Mesaje : 23
Data de inscriere : 20/02/2011

Nu e vina mea!!! Empty
MesajSubiect: Re: Nu e vina mea!!!   Nu e vina mea!!! Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 12:55 pm

-Ok,ridic scurt din umeri apoi ma ridic de jos,indreptandu-mi usor spatele.M-am indreptat spre iesire deschizand larg usa.Libertate!!,exclam eu privind cerul.
Sus In jos
Andrada

Andrada


Mesaje : 70
Data de inscriere : 20/02/2011

Nu e vina mea!!! Empty
MesajSubiect: Re: Nu e vina mea!!!   Nu e vina mea!!! Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 2:42 pm

Incepu sa rada usor cand il auzi si il urma, pasind relaxata dupa el. Isi trecu mana prin parul lung, dandu'l pe spate si privi in jur.
Sus In jos
Zero Kiryu

Zero Kiryu


Mesaje : 23
Data de inscriere : 20/02/2011

Nu e vina mea!!! Empty
MesajSubiect: Re: Nu e vina mea!!!   Nu e vina mea!!! Icon_minitimeMier Mar 02, 2011 10:06 pm

Am inspirat aer adanc in piept privind cerul usor relaxat pentru ca scapasem de "tortura" de la scoala.Mi-am intors privirea catre fata apoi.
-Si ce facem?
Sus In jos
Andrada

Andrada


Mesaje : 70
Data de inscriere : 20/02/2011

Nu e vina mea!!! Empty
MesajSubiect: Re: Nu e vina mea!!!   Nu e vina mea!!! Icon_minitimeJoi Mar 03, 2011 9:12 am

Isi aranja tricoul si il privi pe baiat. Habar nu avea ce puteau sa faca.
Nu stiu, idei ceva? intreba putin amuzata.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nu e vina mea!!! Empty
MesajSubiect: Re: Nu e vina mea!!!   Nu e vina mea!!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Nu e vina mea!!!
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: RPG Area :: Academy :: Sala de detentie-
Mergi direct la: